Výrobky z dílny A MANO si můžete zakoupit buď v našem e-shopu, nebo Vám vyrobíme předmět z keramiky na zakázku dle vlastní předlohy.


Navštivte náš E-shop


Základem keramické produkce chráněné dílny A MANO jsou výrobky vytvořené točením na hrnčířském kruhu. Pod rukama točíře tak vznikají nádherné, originální hrnky, talíře a všechny ostatní výrobky, které vychází z kruhového tvaru.

Další část našich zaměstnanců se specializuje na ruční výrobu modelováním. Takto vytváří z plátu hlíny hrnky, talířky, květináče, aroma lampy, nástěnné hodiny a další originální výrobky, kdy každý kus je jedinečný a trošku odlišný, což je dané ruční výrobou. Dále modelují z ruky různé figurky, reklamní předměty.

Zbývající část našich zaměstnanců se specializuje na výrobu keramiky litím do sádrových forem. Nalitím břečky (řídké hlíny) do sádrové formy tak může vzniknout bezpočet stejně kvalitních výrobků, podle tvaru formy. Tento postup je vhodný především pro větší zakázky, které vyžadují stejný tvar a charakter keramických výrobků. Je možné vytvořit i novou formu dle přání zákazníka, nemusíte si tedy vybírat jen podle vzorníku tvarů, který najdete v e-shopu v sekci litá keramika.

V chráněné dílně A MANO jsou všechny keramické výrobky dekorovány zdravotně nezávadnými glazurami a je zaručena kvalita zpracování. Naši zaměstnanci pracující při výrobě keramiky jsou vyučeni v oboru Keramické práce a i přes svůj hendikep vyrábí keramiku na profesionální úrovni. Vaší přidanou hodnotou při koupi keramiky z chráněné dílny A MANO je pomoc lidem s postižením, kteří díky Vaší zakázce získají pracovní uplatnění.

Všechny firemní zakázky u naší chráněné dílny A MANO si můžete uplatnit v rámci náhradního plnění.

Chcete se zeptat?

Zde je prostor pro Váš dotaz

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů
    Přečtěte si podmínky