Chráněná dílna A MANO

Název Chráněné dílny A MANO znamená v překladu ruční, ručně a to je také výstižné pro tvorbu našich zaměstnanců, ať se jedné o ručně tvořenou keramiku, dekorace, nebo o ručně kompletované zakázky a tvorbu reklamních předmětů. „A mano a mano“ potom znamená ruku v ruce, krok za krokem a to je i naším cílem. Chceme, aby lidé s postižením v naší společnosti našli partnera, který jim pomůže vyřešit otázku jejich zaměstnání a tím pomůže jejich plnohodnotnému zařazení do společnosti.


Chráněná dílna A MANO se tedy specializuje především na zakázkovou ruční výrobu ozdobných i užitných výrobků z keramiky. Chráněná dílna A MANO je dále vybavena tampónovou tiskárnou, která umožňuje potisk jakýchkoli 3D předmětů. Díky tomu s námi můžete mít ihned propisku nebo ručně vyrobený hrneček s natištěným logem Vaší společnosti jako skvělý dar pro Vaše obchodní partnery.

Jako další služby Vám pak rádi nabídneme provádění balicích a kompletačních prací a tvorbu dárkových setů.

To vše nabízíme za velmi příznivé ceny a nebo ještě výhodněji formou náhradního plnění.
Milí přátelé a příznivci,
rádi bychom Vás prostřednictvím výročních zpráv informovali o dění v naší společnosti za uplynulá období.

2014

Loňský rok 2014 hodnotíme jako úspěšný, i když pro nás znamenal řadu změn i velké množství vynaložené práce. Naším hlavním cílem bylo i v roce 2014 zaměstnávání osob se zdravotním postižením a ten se nám jednoznačně podařilo naplňovat. Více se můžete dočíst v přiložené zprávě.


2013

Společnost je od 1.1.2011 zaměstnavatelem zaměstnávajícím více než 50% osob se zdravotním postižením. Na základě dohody s Úřadem práce vytvořila Chráněnou pracovní dílnu pro lidi s mentálním a kombinovaným postižením.

Chcete se zeptat?

Zde je prostor pro Váš dotaz

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů
    Přečtěte si podmínky