Aktuality Aktuality v A MANO Vyrážíme mezi Vás!

Vyrážíme mezi Vás!

V příštím týdnu (od úterý 7.10. do neděle 12.10.) se s naším stánkem budeme účastnit několika zajímavých akcí, na které bychom Vás rádi pozvali. 

První z nich je Meet Czech Desing. V symbolické pavučině utkané nad pražskými věžemi mají své místo výstavy, přednášky, workshopy a další atraktivní akce. Design a architektura je krásná past na vaše smysly, nechte se chytit i vy. Náš stánek najdete na Václavském náměstí. V prodeji budou nejen výrobky z naší dílny, ale také si u nás budete moci dát výborný šálek naší kávy. Více informací o celé akci http://meetczechdesign.cz/ .

Druhý stánek budeme mít  na Tradičním Břevnovském posvícení u Břevnovského kláštera v Praze 6. Základem každého posvícení je jídlo a pití. Obojího bude o víkendu v Břevnově dostatek. Kdo si bude chtít zpříjemnit volné odpoledne, zveme ho ve dnech od 9. do 12. října k návštěvě. Zájemci na místo dojedou tramvajemi číslo 22 a 25 stanice Břevnovský klášter. Více informací o akci najdete na stránkách http://www.spolekbrevnovskychzivnostniku.cz/

Budeme se na Vás těšit! 

Napište nám

Jméno*
Email*

Telefon

Zpráva*
* povinná pole